Nabízíme zájemcům výstavbu rodinného domu dle našeho vlastního projektu pod názvem ECHIPA.

Specifikace rodinného domu

Technická specifikace stavby

KONSTRUKCE

nosné zdivo je cihelné typu WINKELMANN 300 mm, přesné cihelné zdivo, broušené, spojované pomocí pěny, zateplené fasádním polystyrenem s grafitovou příměsí 100 mm celoplošně, opatřené sklovláknitou tkaninou vtlačenou do lepidla, napenetrovanou, závěrečená úprava je probarvenou omítkovinou silikonovou se zrnitostí 1,5 mm. Specifikace barev omítky dle vzorníku.

vnitřní příčky jsou typu WINKELMANN, přesné cihelné zdivo, broušené, spojované pomocí pěny, opatřené celoplošně sklovláknitou tkaninou vtlačenou do lepidla, napenetrovanou, v místech finální úpravy je omítka do 15 mm tl. sádrová, v místech úpravy obkladem je vyrovnávka. Všechny vnitřní příčky jsou opatřeny základní bílou malbou.

podlahy nad základovou deskou jsou opatřeny hydroizolací s vloženou hliníkovou fólií proti volnému radonu, dále je podlahový polystyren 160 mm a celoplošně betonová mazanina s vloženou výztuží, opatřená po obvodu dilatační páskou.

strop je proveden pomocí zavěšeného sádrokartonu v celé ploše objektu. Na dřevěné konstrukci střešních vazníků jsou kotveny závěsy pro stropní desky sádrokartonu do tl. 12,5mm, protipožární typu GKF, RKF a v místech se zvýšenou vlhkostí jsou desky odolné vlhkosti do 75% typy GKBI, RKBI. Sádrokartonový strop po penetraci opatřen základní bílou malbou. Desky SDK jsou zatepleny z půdního prostoru izolací ROCKMIN PLUS tl. 300 mm, položené na fólii. Podlaha nad stropem není pochozí.

střecha je provedena z vazníků z hranolů 80 x 120 mm – dle specifikace statického výpočtu. Dle osazení objektu v lokalitě se cena může měnit.

střešní krytinu tvoří střešní latě, pojistná hydroizolace, plechová krytina typu SATJAM nebo EVROMAT (barvy dle vzorníku), bez sněhových háků, okapnička FeZn. Štítové plechové lemování FeZn v barvě krytiny, opatřena střešním výlezem ROTO WDA R35 Al, a systémovým prvkem pro odvětrání kanalizace a anténího prostupu. Všechny okapní prvky (svody, žlaby, háky, příchytky, kotlíky, čela) jsou systémové z FeZn.

komín – montovaný systém CS Komíny


OKNA, DVEŘE

Vnější dveře a okna jsou plastová z německého profilu KBE. Rámy obsahují pozinkovanou armaturu, jsou osazena celoobvodovým kováním ROTO NT s bezpečnostním zajištěním, křídla jsou sklopná a otevíravá, vybavená mikroventilací. Obsahují dvojskla se zlepšenou tepelnou izolací s Ug = 1,0 W/m2K. Dveře vnější jsou jednokřídlé, vybavené pevným bočníkem. Barva bílá, změna na přání.

Vnitřní dveře jsou typu SOLODOOR Klasik, plné s CPL fólií, jejíž barvu lze měnit v ceně dle vzorníku. Dveře jsou osazeny do obložkové zárubně a dodány jsou včetně kování (dle vzorníku).

 

INSTALACE

Elektroinstalace – vypínače a zásuvky jsou standardní bílé barvy, obyčejně v obytných místnostech je 1x světelný vývod, 1x vypínač a 3x zásuvka. V neobytných částech a místnostech vyjma koupelny a kuchyně je 1x světelný vývod, 1x vypínač a 1x zásuvka. Koupelna a kuchyně se řeší individuálně.

Digestoř – osazena v kuchyni cirkulační, na přání změna

TV zásuvka – osazena v obývacím pokoji a jednom pokoji standardně

Vývody na světla – ukončeny objímkou se žárovkou, vč. 2 ks vnějších

Elektrorozvod – měď

Elektrorozvaděč – relé pro HDO, přepěťová ochrana, rozvaděč třířadový, jedno rezervní pole, jedno pole rozdělovací, jistič a třífázový chránič

Hromosvod – součást dodávky základové desky a po montáži krytiny

Hasicí přístroj a detektor kouře – osazeny v souladu s požární zprávou

Ostatní rozvody – datové, alarm, domácí vrátný, TV zásuvky v jiných místnostech - po dohodě

Ohřev vody - TUV ohřívána elektrickým zásobníkem na 125 l – jen v případě elektrokotle

 

VYTÁPĚNÍ A SANITA

Základním prvkem topného systému je elektrokotel, nebo závěsný plynový kotel. V případě použití závěsného plynového kotle odpadá nutnost el. zásobníku TUV na 125 l, plynové kotle jsou vybaveny přímým ohřevem TUV. Rozvody vytápění jsou plastové, s podomítkovým přívodem do radiátoru. Radiátory jsou klasické deskové, barvy bílé, v koupelně a technické místnosti se počítá se žebříkem. Radiátory jsou osazeny termoventily.

Rozvody studené a teplé vody jsou vyvedeny v plastu, rozvody jsou kompletní ke všem zařízením a spotřebičům včetně kanalizace, která je provedena v potrubí šedém HT.

Vybavení koupelny zahrnuje – 1x páková sprchová baterie (sprchový kout je obložený obkladem a na podlaze shodná dlažba s koupelnou, dveře či zástěna není předmětem dodávky), 1x vana jednoduchá 140 cm, 1x páková vanová baterie, odpadní sifon, 1x páková umyvadlová baterie, 1x umyvadlo barvy bílé, 1x WC kombi.

Vybavení samostatného WC zahrnuje - 1x WC kombi a malé umyvadlo barvy bílé s 1x pákovou umyvadlovou baterií.

 

PODLAHY

Vyjma keramických podlah v koupelně, samostatném WC a technické místnosti nejsou nikde uvažovány konečné verze podlahových krytin.

 

Cena domu na klíč je včetně přípojek SV, KAN, EL a PLYNu ve vzdálenosti do 5 m od hranice objektu, ostatní bude specifikováno dle situace osazení objektu na pozemku dle projektové dokumentace. Předmětem dodávky nejsou exteriérové dodávky, ploty, okapové chodníky, dešťové kanalizace, pergoly, markýzy, garážová stání, zastřešení teras, retenční nádrž, ČOV, apod.

 

Dodavatel společnost WEPOREST spol. s r. o., si vyhrazuje právo na změny materiálů a změny dle jednotlivých projektových dokumentací.

15.11.2017 15:58:51
weporest
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one